Škoda Fabia
Combi 1.0 TSI Drive Navi|Clima|Cruise|PDC|LM Velgen|N.A.P|APK tot 01-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.949,-
LEASEPRIJS: € 131,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.589,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Drive Navi|Clima|Cruise|PDC|LM Velgen|N.A.P|APK tot 01-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 januari 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 187.221 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RR-714-N |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.034 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.589 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Black Magic
- lichtmetalen velgen 16"
- achterruitwisser en sproeier
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Sunset, extra donker getinte ramen achter
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB (Digital Audio Broadcasting)
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Simply Clever pakket
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Nationale Auto Pas
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- Tech pakket